•••Polski Mega Serwer™[PMS]

Witamy Na Forum


#1 2015-12-17 11:12:43

PepikBiceps

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-12-17
Posty: 1
Punktów :   

Podanie o Admina: PepikBiceps

Witam,

Nick: PepikBiceps
Imię: Patryk
Wiek: 18
Ile razy byłeś Adminem: 2
Staż na serwerze: Na serwerze gram ok. 1 rok lub więcej ale z przerwami.
Jakie masz doświadczenie w SAMPIE: Gram w SAMP ok. 7 lat. Jest to nie tylko gra lecz także odstresowanie!
Jakie masz doświadczenie w byciu Adminem: Posiadałem własny serwer komendy nie są mi obce. Jeśli mnie wybierzecie to na pewno zobaczycie że się nadaje do tej pracy. Posiadam także serwer Minecraft więc jestem obeznany w skryptach.
Czemu myślisz że się nadasz?: Jak szukacie osoby która wczuwa się w swoje zadanie i pomaga graczom i w rozwinięciu się serwera to właśnie poszukujecie kogoś takiego jak ja. Umiem dobrze rozmawiać z graczem i staram mu się pomóc.Jestem zainteresowany stanem serwera. Będę starał się rozprzestrzenić serwer dobrze znam ortografie. Nadaje się na pewno przetestujcie mnie i sprawcie moje możliwości. Potrafię także pisać strony w HTML.Piszę podanie bo twierdze że warto być w Administracji najlepszego serwera pod słońcem PMS.

                                                                                                                       Pozdrawiam, PepikBiceps
                                                                                                         Dziękuje za uwagę i za przeczytanie postu!
                                                                                                        Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simrowcy.pun.pl www.b1a4.pun.pl www.nmclan.pun.pl www.bstp.pun.pl www.motorlublin94.pun.pl